Projektfejlesztő, pályázatíró pozícióba keresünk munkatársat

Cégcsoportunk hazai és uniós forrásokból megvalósuló, jellemzően kiemelt, egyedi projektek fejlesztésével, generálásával, a támogatásokhoz szükséges projektfejlesztői tevékenységgel foglalkozik Magyarország területén, illetve regionális projektek keretében.

Hosszú távú munkavégzésre releváns szakmai tapasztalattal rendelkező

PROJEKTFEJLESZTŐ, PÁLYÁZATÍRÓ

pozícióba keresünk munkatársat.

A munkakör tartalmazza:

  • A projektek tervezésével kapcsolatos gazdasági és elméleti feladatok megoldását, projektfejlesztést;
  • Pályázati dokumentáció önálló összeállítását, ellenőrzését, szükség esetén feltöltését;
  • Hazai forrásból megvalósuló projekt esetében a szakmai egyeztetést, minisztériumi/kormányzati egyeztetéseket, döntéselőkészítő dokumentációk, előterjesztések megírását, egyeztetését;
  • Aktuális projektek vezetését, koordinálását;
  • Folyamatos kapcsolattartást az ügyfelekkel, külső szakértőkkel, közreműködő szervezetekkel.

Mit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Változatos szakmai feladatok;
  • Folyamatos szakmai támogatás;
  • Hosszú távú karrier- és szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kulturált munkakörülmények;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Professzionális vállalati kultúra.

Elvárások:

  • Leaglább két év, referenciákkal igazolt szakmai gyakorlat támogatott projektek fejlesztése területén;
  • A munkakör ellátásához szükséges magasszintű számítástechnikai ismeretek;
  • Precizitás, alaposság, önállóság;
  • Módszeresség és jó problémamegoldó képesség;
  • Színvonalas, lelkiismeretes munkavégzés;
  • Jó kapcsolatteremtő képesség;
  • Nyitottság, tanulási képesség.

Előny:

  • Legalább főiskolai szintű, pénzügyi/közgazdasági területen szerzett végzettség;
  • Angol, mint munkanyelv szóbeli és írásbeli ismerete;
  • Kiemelt projektek tervezésében szerzett gyakorlat;
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlattal.

 A munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület, esetenként a projekt helyszíne, otthoni, illetve távmunka.

Munkakezdés:

  • Azonnali - hosszú távra

A referencialista és fizetési igény nélkül beérkező pályázatok automatikusan elutasításra kerülnek.