Beküldés ideje:
kedd 2016.09.27 - 20:30

Gyakornokot keresünk pályázati asszisztens pozícióba

 Feladatok:

 ·       összefoglaló készítése a pályázati kiírások tartalmáról;

 ·       részvétel a projektgeneráló team munkájában;

 ·       pályázati projekt-előminősítés;

 ·       pályázatok elkészítésében való közreműködés;

 ·       adminisztráció, kapcsolattartás az ügyfelekkel.

 Elvárások:

 ·       kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;

 ·       Microsoft Office magas szintű ismerete;

 ·       magas szintű önállóság;

 ·       terhelhetőség;

 ·       gyors reagálás a problémákra, megoldási verziók kidolgozása;

 ·       színvonalas, lelkiismeretes munkavégzés.

 Előnyt jelent:

 ·       uniós pályázatírás/uniós projektmenedzsment szakirányú tanulmányok;

 ·       a német és/vagy az angol nyelv magas szintű ismerete;

 ·       jogi vagy gazdasági/pénzügyi tanulmányok.

 Amit kínálunk:

 ·       megismerheted a gyakorlatban az európai uniós pályázatok eljárásrendjét, a vállalati és önkormányzati projekt-tervezést, -finanszírozást és lebonyolítást;

 ·       barátságos, fiatalos munkahelyi környezet;

 ·       igényes és változatos szakmai feladatok;

 ·       szakmai fejlődési lehetőség.

 Munkavégzés helye:

 Budapest, IX. kerület

 Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az info@hungaroconsulting.hu e-mail címen.

 Kérjük, motivációs leveledben tüntesd fel, hány hónapot, illetve hetente hány napot tudsz nálunk gyakornokként tölteni.

 A kiválasztás személyes interjú keretében történik, melyről telefonon értesítünk!